SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
500 000 €
(1 323 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
378 m²
бул. България

slaapkameratypical
vlak378 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Представяме четиристаен апартамент в нов етап на комплекс, в кв. 'Кършияка'. С отлична локация в близост до рек...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 42dagen
Bijgewerkt: 37dagen

Plaatsen

бул. България
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЛУКСИММО ПЛОВДИВ