Lijst met aanbiedingen
17
17
17
296 000 €
(2 313 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
128 m²
бул. Копривщица
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
128 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
🔥 НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! ТОП ЛОКАЦИЯ!🔥 ОФЕРТА: 19738 Дом, който съчетава съвременен дизайн, комфорт и функционално разпределение. 🏡 Агенция за недвижими...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
40dagen
Bijgewerkt:
40dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
бул. Копривщица
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.