SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
108 700 €
(1 195 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
91 m²
Вегетарианска

slaapkameratypical
vlak91 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg БЕЗ КОМИСИОНА! Представяме тристаен апартамент в нов комплекс, в кв. 'Прослав'. Удобна локация близо до автобусна с...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 39dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

Вегетарианска
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

СУПРИММО ПЛОВДИВ