SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
98 196 €
(1 403 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
70 m²
6-ти Септември

slaapkameratypical
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

БЕЗ КОМИСИОН! ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! ЕЙЧ ЕЙЧ Пропърти предлага на Вашето внимание възможност за закупуване на двустаен апартамент в DARIYA 5 - място...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 66dagen
Bijgewerkt: 58dagen

Plaatsen

6-ти Септември
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЕЙЧ ЕЙЧ ПРОПЪРТИ ЕООД