SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
99 414 €
(1 400 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
71 m²
6-ти Септември

slaapkameratypical
vlak71 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

БЕЗ КОМИСИОН! ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! ЕЙЧ ЕЙЧ Пропърти предлага на Вашето внимание възможност за закупуване на двустаен апартамент в DARIYA 5 - място...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 64dagen
Bijgewerkt: 56dagen

Plaatsen

6-ти Септември
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЕЙЧ ЕЙЧ ПРОПЪРТИ ЕООД