SUPA24
Woonkamer; natuurlijk licht, moderne stijl
Garderobe; tegelvloer
Woonkamer; natuurlijk licht, moderne stijl
235 000 €
(2 136 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
110 m²
Еделвайс, Свети Влас

slaapkameratypical
vlak110 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Просторен и светъл тристаен апартамент (110 кв.м чиста жилищна площ), разположен на 4-ти етаж в жилищна сграда само на 2 минути пеша от плажа и на 5 м...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 75dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Еделвайс, Свети Влас
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ВЛАС.КОМ