SUPA24
Woonkamer; natuurlijk licht, houten vloer
Overig; houten vloer, natuurlijk licht
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, uitzicht
178 999 €
(1 721 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
104 m²
Димитър Константинов

slaapkameratypical
vlak104 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

АДРЕС Недвижими Имоти Плевен предлага уникален шанс да притежавате луксозен тристаен апартамент от 104 кв.м в самия идеален център на Плевен място, ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 68dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Димитър Константинов
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН