SUPA24
Huis en omgeving; uitzicht
Plattegrond
Huis en omgeving; uitzicht
144 244 €
(1 428 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
101 m²
Царевец

slaapkameratypical
vlak101 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

оф.25315 БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА !!! ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В ЛУКСОЗЕН БУТИКОВ КОМПЛЕКС !!! НИСКА СГРАДА !!! Предлагаме Ви уникален тристаен апартаме...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 73dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Царевец
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ