SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
141 340 €
(1 472 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
96 m²
Капитан Райчо Николов

slaapkameratypical
vlak96 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Оферта 09953 Модерен жилищен комплекс, кв. Христо Смирненски Представяме Ви апартамент в новостроящ се жилищен комплекс в Христо Смирненски, отлича...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 79dagen
Bijgewerkt: 79dagen

Plaatsen

Капитан Райчо Николов
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ