SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
50 950 €
(999 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
51 m²
бул. България

slaapkameratypical
vlak51 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

💡 Гъвкави схеми на плащане! 💡 🚀 Най-ниската цена за района! 🌟 Двустаен апартамент в новострояща се сграда в район Кършияка! 🌟 📌 Без комисионна о...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 79dagen
Bijgewerkt: 79dagen

Plaatsen

бул. България
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ