SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
80 575 €
(1 104 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
73 m²
Спас Дечев

slaapkameratypical
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме двустаен апартамент в жилищен проект ново строителство, разположен на една от най-желаните локации във В...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 84dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Спас Дечев
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА