SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
161 770 €
(1 555 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
104 m²
Николай Коперник

slaapkameratypical
vlak104 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Оферта 68830 - Предлагаме ви тристаен апартамент с функционално разпределени в новоизграждаща се малка бутикова сграда, разположена на тихо и спокойно...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 98dagen
Bijgewerkt: 65dagen

Plaatsen

Николай Коперник
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ