SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
133 999 €
(1 558 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
86 m²
Николай Коперник

slaapkameratypical
vlak86 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Референтен номер: 3564. ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ЧЕТИРИ ОТДЕЛНИ ПОМЕЩЕНИЯ НА СРЕДЕН ЕТАЖ ДО ПАРК БЕЛИТЕ БРЕЗИ Предлагаме Ви да закупите апартамент в ед...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 95dagen
Bijgewerkt: 95dagen

Plaatsen

Николай Коперник
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ