SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
118 000 €
(1 710 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
69 m²
бул. Санкт Петербург

slaapkameratypical
vlak69 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ОФЕРТА 7349 АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Следващото предложение от нашето портфолио е ДВУСТАЕН апартамент състоящ се от светла всекидневна с кухненски бокс...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 103dagen
Bijgewerkt: 103dagen

Plaatsen

бул. Санкт Петербург
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ