SUPA24
Overig
Overig
Overig
102 193 €
(1 762 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
58 m²
Rua 6, Ubatuba

slaapkameratypical
vlak58 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento na Praia do Sapê no Condomínio Villaggio Itália em Ubatuba

Apartamento em obras localizado na Praia do Sapê, a aproximadamente 650 metros...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rua 6, Ubatuba
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2