SUPA24
39 779 €
(846 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
47 m²
Rua Projetada, Teresina

slaapkameratypical
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apresentamos com satisfação este atraente apartamento localizado no desejado bairro de Vale do Gavião, em Teresina. Trata-se de uma propriedade com 47...

Parameters

Gegenereerd door AI

Natuurlijk lichtStoepKeukenapparatuurWasmachineBeveiliging

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Rua Projetada, Teresina
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2