SUPA24
Overig
Overig
Overig
85 086 €
(709 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
120 m²
Rua Capivari, Sorocaba

slaapkameratypical
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apto com 120 mts 2
Condominio R$ 400,00, com água e gás incluidos.
3 quartos sendo uma suite com guarda roupa embutido, outro quarto com prateleiras e...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 25dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rua Capivari, Sorocaba
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Imobiliária Central Sorocaba