Lijst met aanbiedingen
10
10
10
37 893 €
(842 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
45 m²
Rua Recife, Serra
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
45 m²
badkamers
Oportunidade no Residencial Vila Florata
Apartamento de 2 quartos, 1 banheiro, sala, cozinha conjugada com lavanderia.
Aproximadamente 45m², gás en...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
4dagen
Bijgewerkt:
4dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rua Recife, Serra
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.