SUPA24
Overig
Overig
Overig
615 189 €
(3 774 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
163 m²
Alameda Lorena, São Paulo

slaapkameratypical
vlak163 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apresentamos um excelente duplex disponível para venda no Edifício Saint Régis, um condomínio com portaria 24 horas que garante segurança e tranquilid...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Alameda Lorena, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2