SUPA24
Overig
Overig
Overig
444 144 €
(1 813 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
245 m²
Rua Aimberê, São Paulo

slaapkameratypical
vlak245 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excelente apartamento no bairro Perdizes, em São Paulo. O imóvel dispõe de quatro quartos, sendo duas suítes, todos com armários planejados, proporcio...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rua Aimberê, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis