SUPA24
Overig
Overig
Overig
391 322 €
(3 403 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
115 m²
Praça da Sé, São Paulo

slaapkameratypical
vlak115 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

APARTAMENTO À VENDA NA CHÁCARA KLABIN - 3 DORMITÓRIOS, 1 SUÍTES, 2 VAGAS DE GARAGEM. PROJETO MODERNO COM LAZER COMPLETO E LOCALIZAÇÃO PRIVILEGIADA.
M...

Parameters

Gegenereerd door AI

VloerOpen leefruimteKeukenapparatuurTerrasWeergaveModerne stijlNatuurlijk lichtGeschikt voor huisdieren

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Praça da Sé, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

BASE IMÓVEIS