SUPA24
Overig
Overig
Overig
247 620 €
(1 557 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
159 m²
Praça da Sé, São Paulo

slaapkameratypical
vlak159 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento Amplo e Bem Distribuído no Campo Belo 159m², Conforto e Excelente Localização

Este excelente apartamento reúne amplitude, conforto e uma...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Praça da Sé, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

SM Negócios Imobiliários