SUPA24
Overig
Overig
Overig
117 897 €
(2 224 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
53 m²
Rua Juá, São Paulo

slaapkameratypical
vlak53 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Este apartamento na Rua Juá combina praticidade conforto e uma localização privilegiada perto da Praça da Árvore. Com 53m² bem distribuídos oferece do...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rua Juá, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2