SUPA24
Overig
Overig
Overig
41 697 €
(869 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
48 m²
RUA MORUBIXABA, São Paulo

slaapkameratypical
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excelente Apartamento de Dois Dormitórios, Sala Ampla para dois Ambientes, Cozinha com Área de Serviço, banheiro , uma vaga de Garagem, Condomínio Ofe...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

RUA MORUBIXABA, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda