SUPA24
Overig
Overig
Overig
854 743 €
(4 571 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
187 m²
Rua Araguari, São Paulo

slaapkameratypical
vlak187 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento em Moema Pássaros.
Com 187 m2 privativos, possui 3 suítes e 3 vagas + depósito.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Rua Araguari, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2