SUPA24
Overig
Overig
Overig
528 969 €
(2 519 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
210 m²
Rua Pernambuco, São Paulo

slaapkameratypical
vlak210 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Esse elegante apartamento em Higienópolis, São Paulo, oferece uma oportunidade única para aqueles em busca de um lar com estilo e conforto. Construído...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rua Pernambuco, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2