SUPA24
Overig
Overig
Overig
240 523 €
(1 344 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
179 m²
Rua Passos, São Paulo

slaapkameratypical
vlak179 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Maravilhoso Apartamento - ótimo andar!!! 179 m² - 4 dormitórios, sendo 2 suítesVaranda Gourmet.Lazer:quadra poliesportiva, piscina adulto e infantil, ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rua Passos, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis