SUPA24
Overig
Overig
Overig
233 415 €
(2 683 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
87 m²
RUA BALSA, São Paulo

slaapkameratypical
vlak87 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento residencial à venda no condomínio Helbor Patteo São Paulo. Com uma área útil de 87 m², este imóvel é perfeito para quem busca conforto e p...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

RUA BALSA, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2