SUPA24
Overig
Overig
Overig
65 578 €
(1 058 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
62 m²
RUA ARTHUR SOTER LOPES DA SILVA, São Paulo

slaapkameratypical
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Descubra seu novo lar com este encantador apartamento à venda, localizado próximo a Av. Rio Pequeno. Com preço irresistível, esta residência desocupad...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

RUA ARTHUR SOTER LOPES DA SILVA, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis