SUPA24
Overig
Overig
Overig
199 087 €
(3 211 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
62 m²
Rua Paim, São Paulo

slaapkameratypical
vlak62 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento no Bairro da Bela Vista em São Paulo
Com 62 m² de área útil, este apartamento de bom gosto oferece um espaço aconchegante e bem planejado....

Ander
Leeftijd van het aanbod: 21dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Rua Paim, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2