SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 464 173 €
(6 101 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
240 m²
Alameda Lorena, São Paulo

slaapkameratypical
vlak240 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Viva o privilégio de morar em um dos endereços mais desejados de São Paulo: o coração dos Jardins. O Condomínio Reserva Jardins é um ícone de sofistic...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteApart toiletKeukenapparatuurBeveiligingHoge plafondsNatuurlijk lichtModerne stijlGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 25dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Alameda Lorena, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect