SUPA24
Overig
Overig
Overig
768 990 €
(2 197 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
350 m²
Rua Leandro Dupré, São Paulo

slaapkameratypical
vlak350 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Lindissimo apartamento com 245 m , 4 suites, 4 vagas e deposito. Tudo de primeira qualidade neste imovel, cozinha Kitchens, armarios Armadi, ar condic...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 21dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rua Leandro Dupré, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Predimed Brasil