SUPA24
Overig
Overig
Overig
238 416 €
(2 384 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
100 m²
RUA ADELE, São Paulo

slaapkameratypical
vlak100 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Este apartamento de 2 quartos, sendo 1 suíte, está localizado no Jardim Dom Bosco, em São Paulo, dentro do condomínio Florida Residence Park, construí...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

RUA ADELE, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2