SUPA24
Overig
Overig
Overig
162 859 €
(2 808 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
58 m²
ALAMEDA LORENA, São Paulo

slaapkameratypical
vlak58 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Lorena 1157

Cod: 46300

O Lorena 1157, tem como um dos atrativos caminhar pelas ruas arborizadas da região, é uma ótima forma de relaxar e garantir u...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 21dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

ALAMEDA LORENA, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me