SUPA24
Overig
Overig
Overig
126 784 €
(1 761 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
72 m²
Rua Aroaba, São Paulo

slaapkameratypical
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Este elegante apartamento de 72 m² está localizado no Condomínio Ecolife na região da Vila Leopoldina, em São Paulo. Construído em 2009, o imóvel cont...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 25dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Rua Aroaba, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2