SUPA24
Overig
Overig
Overig
152 776 €
(2 152 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
71 m²
São José dos Campos

slaapkameratypical
vlak71 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento na Vila Industrial no Condomínio Blue View em São José dos Campos

Localizado no bairro Vila Industrial, este imóvel está em uma região es...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

São José dos Campos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2