SUPA24
Overig
Overig
Overig
114 326 €
(1 545 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
74 m²
São José dos Campos

slaapkameratypical
vlak74 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento no Urbanova em excelente localização. 3 quartos sendo um suíte, sala para dois ambientes, varanda gourmet com vista definida em andar alto...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

São José dos Campos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2