SUPA24
Overig
Overig
Overig
97 391 €
(1 739 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
56 m²
São José dos Campos

slaapkameratypical
vlak56 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento Novo, Moderno, planejado de 02 Dormitórios no Blue View - Vila Industrial, São José dos Campos.Diferencial: 56 m² bem distribuidos:02 Dor...

Parameters

Gegenereerd door AI

Moderne stijlOpen leefruimteGemeubileerdHoge plafondsNatuurlijk lichtWeergaveKeukenapparatuurHouten vloer

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

São José dos Campos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2