SUPA24
Overig
Overig
Overig
181 127 €
(2 415 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
75 m²
RUA BARAO DE PENEDO, Santos

slaapkameratypical
vlak75 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento à venda no Bairro do José Menino com Lazer Completo

Diferenciais do imóvel :

Prédio de alto padrão
Lazer completo
Localização privilegia...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteBadDouchecabineApart toiletHalKeukenapparatuurWaterverwarmerWasmachineSlimme apparatenBeveiligingHouten vloerStoepHoge plafondsHouten balkenNa de reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijlGemeubileerdGeschikt voor huisdieren

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

RUA BARAO DE PENEDO, Santos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Torres Prime