Lijst met aanbiedingen
22
22
22
158 757 €
(2 268 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
70 m²
PRACA WASHINGTON, Santos
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
70 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
More com estilo em um dos empreendimentos mais charmosos da cidade
Entrega prevista para junho de 2026
Referência: 5757
Se você busca conforto, prat...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Weergave
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
2dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
PRACA WASHINGTON, Santos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.