SUPA24
Overig
Overig
Overig
145 240 €
(1 241 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
117 m²
Rua Doutor Egydio Martins, Santos

slaapkameratypical
vlak117 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excelente apartamento de 2 dormitórios (1 suíte), dependência completa, 1 vaga de automóvel, vista livre, arejado, andar alto, no bairro Ponta da Prai...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Rua Doutor Egydio Martins, Santos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis