SUPA24
Overig
Overig
Overig
119 606 €
(867 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
138 m²
AVENIDA ANA COSTA, Santos

slaapkameratypical
vlak138 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excelente oportunidade para quem busca amplitude, conforto e localização privilegiada em um dos bairros mais valorizados de Santos.

Referência: 7333 ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

AVENIDA ANA COSTA, Santos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis