Lijst met aanbiedingen
20
20
20
20 336 €
(598 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
34 m²
Rua Princesa Isabel, Santos
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
34 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Código do anúncio: 7314
Sala comercial ampla para Venda no bairro Vila Belmiro, em Santos/SP, localizada em frente ao campo do Santos Futebol Clube.
...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Commercieel
Natuurlijk licht
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
3dagen
Bijgewerkt:
3dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rua Princesa Isabel, Santos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.