Lijst met aanbiedingen
30
30
30
320 085 €
(2 991 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
107 m²
RUA PIAUI, Santos
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
107 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Apartamento com 2 suítes e área de lazer, a venda na Pompéia em Santos.
Cod:7262
Morar na Pompéia é escolher um estilo de vida que combina sofistica...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Open leefruimte
Natuurlijk licht
Moderne stijl
Na de reconstructie
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
gebouwtype:
Ander
Apparatuur:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
14dagen
Bijgewerkt:
7dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
RUA PIAUI, Santos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.