SUPA24
Overig
Overig
Overig
307 586 €
(1 197 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
257 m²
RUA MARIO CARPENTER, Santos

slaapkameratypical
vlak257 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento 257 m² no Gonzaga: 4 quartos (2 suítes), 2 vagas, depósito e dependência. Valor R$ 1.802.000.

Código do anúncio: 4014 | Valor: R$ 1.802...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

RUA MARIO CARPENTER, Santos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis