SUPA24
Overig
Overig
Overig
457 816 €
(1 982 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
231 m²
Rua Avanhandava, Santo André

slaapkameratypical
vlak231 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento 4 dormitórios sendo 4 suítes, com ótima disposição de planta e ambientes espaçosos . . . > > > COM VARANDA + 4 VAGAS DE GARAGEM < < < Laze...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rua Avanhandava, Santo André
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis