SUPA24
Overig
Overig
Overig
338 192 €
(1 301 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
260 m²
Rua das Figueiras, Santo André

slaapkameratypical
vlak260 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Este magnífico apartamento está localizado no Edifício BelleVille, situado na Rua Das Figueiras, número 494, na unidade 72. Com uma área útil de 260 m...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rua das Figueiras, Santo André
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis