SUPA24
Overig
Overig
Overig
253 584 €
(1 335 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
190 m²
Rua das Figueiras, Santo André

slaapkameratypical
vlak190 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excelente apartamento no bairro Jardim, em Santo André. O imóvel conta com três quartos amplos, todos suítes, oferecendo conforto e privacidade para t...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rua das Figueiras, Santo André
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis