SUPA24
Overig
Overig
Overig
64 409 €
(1 400 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
46 m²
Rua Taquari, Santo André

slaapkameratypical
vlak46 m²
badkamers1

Ander
Leeftijd van het aanbod: 12dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Rua Taquari, Santo André
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2