SUPA24
Overig
Overig
Overig
99 612 €
(1 532 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
65 m²
Rua Nilde, Santo André

slaapkameratypical
vlak65 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Localização:

Imóvel com excelente localização, próximo das principais vias da cidade. Possui infraestrutura completa como: Mercados, padarias, Facul...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 24dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Rua Nilde, Santo André
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

TORRE FORTE IMÓVEIS